Groepstraject

8 oktober om 14:00 u - Koning Albertlaan 72, 9000 Gent - Prijs 300,00€

Heb je dit ook al meegemaakt?

Je woont  een lezing bij. Het is wel warm, .... je aandacht dwaalt even af, ... je denkt aan .....

Je concentratie kent een dip: je hoort de spreker nog wel maar luistert niet meer. Je aandacht verplaatst zich naar je smartphone, je werk, je familie, een geplande uitstap, ..... Je dommelt zelfs in!

Als spreker heb je altijd te maken met verslappende aandacht van je toehoorders. . Hoe voorkom je dat?  Hoe stimuleer je hun luistervermogen?

Dieter D'Haeyere over de NLP Practitioner cursus Masterclass Leadership & Communication

Na de opleiding ga je bewuster om met wat gezegd wordt en hoe de communicatie verloopt. Verbaal en non-verbaal. De eindopdracht vond ik ook een absolute meerwaarde. Heel intens. Een kans om iemand uit je groep dat duwtje te geven.

Dieter D'Haeyere, freelance software engineer Holos.be

In dit traject komen volgende onderdelen aan bod

Presentatiecoaching

Spreken voor een groep: een nachtmerrie voor de één, een moment van puur genot voor de ander. Met de juiste technieken zet u het spel naar uw hand. Zo wint u de aandacht en het hart van uw luisteraars.

Volgende opleidingen behoren tot dit traject

Spreekstress voor een camera

In onze huidige samenleving dient elkeen al eens te spreken voor een camera.... En dat leidt vaak tot onnodige stress.

Coaches

Johanna
Johanna Dumon
Managing director, trainer, presentatie-, leiderschap-, team-, impactcoach executive level